Kategoriler

HAKKIMIZDA

2017 Yılın kurulmuş olan şirketimiz

15 yıllık kozmetik sektörü tecrübesini gençliğin dinamizmi ile birleştirerek 2017 yılında İZMİR ŞİRİNYER yalazan iş merkezinde faaliyetlerine başlamıştır. Geniş ve yenilikçi ruhunu, sektör tecrübesi ile harmanlayarak ürünlerine yansıtmakta; gücünü ürünlerinin başarısından alarak dünyanın dört bir tarafındaki müşterilerine hizmet vermektedir.Kalıcı makyaj, Protez tırnak, İpek kirpik, Kirpik Lifting, Cilt bakım cihazlarının satışı ve Teknik servis hizmeti vermektedir.

Markalarını ve ürün yelpazesini, her geçen gün yeni ürünler ile zenginleştiren SRD Kozmetik, daha kapsamlı bir hizmeti yüksek kalite ile sunmayı ilke edinmiştir. SRD Kozmetik prensipleri gereği ; doğaya saygılı, insan sağlığına önem veren, yüksek kaliteli ürünleri tüketicilerine doğru fiyat politikalari ile sunarken, güvenilir satış sonrası hizmeti ile de müşterilerini desteklemektedir. Müşteri taleplerini, bölgesel farklılıkları ve piyasa koşullarını analiz ederek, ürünlerinin satışlarını yakinen takip eden SRD Kozmetik, değerlendirmelerini müşterileri ile paylaşıp, gerekli adımları atarak, artı değer kazandırma çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir.

Özetle; geniş ve amatör ruhunun enerjisini, profesyonel bir hizmet anlayışıyla bütünleştiren SRD Kozmetik siz değerli müşterilerimize geleceğin dünya markasını önermektedir.